KONST / Litografier / Färglitografi 12595204
nr 1259 5204
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Flicka. Signerad HC-upplaga. Motivet: 33x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:22:55
28/5 09:17:25
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm